Rozwój dziecka z Effective English!

Szukasz lekcji angielskiego online dla Twojego dziecka?

Jesteś w dobrym miejscu!

Lekcje 1:1 angielskiego online dla dzieci od 69 zł!

Oferujemy indywidualne zajęcia angielskiego przez Internet dla dzieci w wieku od 8-15 lat. Wygodna rezerwacja i płatność za lekcje, atrakcyjne pakiety, doświadczeni lektorzy.

Nie trać czasu na dojazdy i szykowanie się na lekcje angielskiego – postaw na nowoczesną formę nauki online, która jest dobrze znana dzieciom w czasach Internetu!

.

 

Szkoła z 7-letnim doświadczeniem

Nasi doświadczeni lektorzy to pasjonaci uczenia języka angielskiego. Zadbają oni o to, aby zajęcia zawsze przyjmowały interesującą formę dla dziecka!

 

Możliwość zapłaty za kurs na raty 0%

Oferujemy płatne z góry pakiety lekcji w atrakcyjniejszych cenach. Co więcej,  płatności możesz dokonać na raty 0%, dzięki usłudze Payu Raty 0%.

 

iNDYWIDUALNY PROGRAM NAUCZANIA

Nasza szkoła stawia na doświadczonych lektorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym dzieci.

blank

Angażująca forma nauki przez Internet!

Lekcje angielskiego online dla dzieci – dlaczego warto?

Lekcje angielskiego online dla dzieci stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, stacjonarnych form nauki. Zdalny dostęp do nauczyciela umożliwia elastyczne dopasowanie godzin lekcyjnych do indywidualnych potrzeb i harmonogramu innych zajęć dziecka.

Zajęcia prowadzone przez Internet, są atrakcyjniejsze dla młodych umysłów, narodzonych w erze technologii. Cyfrowy świat pozwala na wykorzystanie interaktywnych materiałów edukacyjnych – co zwiększa zaangażowanie i motywację do nauki wśród dzieci.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Podróżuj i nazwiązuj kontakty bez obaw!

Skuteczne metody nauczania angielskiego przez Internet

Cyfrowy świat daje ogromne możliwości w sposobach nauczania języka angielskiego wśród dzieci. Interaktywne ćwiczenia i testy czy nauka z filmów, gier, piosenek to sposoby nauki, które wykorzystuja nasi lektorzy!

Oferujemy elastyczny, indywidualny program nauczania dostostosowany się do różnorodnych potrzeb i celów oraz poziomu obecnej znajomości angielskiego dziecka. 

  • Kursy przygotowawcze do egzaminu 8-klasistów
  • Korepetycje z angielskiego dla dzieci
  • Lekcje indywidualne dla dzieci
ZAPISZ SIĘ NA KURS
blank

CENY ZA LEKCJE ANGIELSKIEGO ONLINE DLA Dzieci

Pojedyncza lekcja
89-99 zł
Zajęcia 50 min.
Indywidualna lekcja
Lekcja na Zoom?
Przełożenie lekcji 24h przed zajęciami
UMÓW SIĘ
PAKIET 5 LEKCJI
79-89 zł
za 1 lekcję
Zajęcia 50 min.
Indywidualne lekcje
Lekcje na Zoom?
Przełożenie lekcji 24h przed zajęciami
UMÓW SIĘ
PAKIET 20 LEKCJI
69-79 zł
za 1 lekcję
Zajęcia 50 min.
Indywidualne lekcje
Lekcje na Zoom?
Przełożenie lekcji 24h przed zajęciami
UMÓW SIĘ

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ!

Nie zwlekaj! Czasami wystarczy podjać decyzję, a w tym wypadniu nic Cię ona nie kosztuje – lekcja próbna jest za darmo, bez żadnego haczyka!