Indywidualne lekcje angielskiego – jak to wygląda?

przygotowanie do nauki angielskiego online

Zastanawiasz się, jak wyglądają indywidualne lekcje angielskiego przez Internet? Opowiemy Ci o tym na przykładzie Effective English. To prostsze niż Ci się wydaje, szczególnie jeżeli szkoła dba o różnego rodzaju udogodnienia. Zapraszamy serdecznie!

Co będzie Ci potrzebne do rozpoczęcia nauki?

Zacznijmy od spraw technicznych, które są kluczowe. W Effective English zachęcamy do uczestniczenia w indywidualnych lekcjach angielskiego na laptopie lub komputerze – z doświadczenia wiemy, że jest to najefektywniejsze rozwiązanie. Korzystamy z aplikacji Zoom, którą można bezpłatnie pobrać z oficjalnej strony – jest to znane i w pełni bezpieczne oprogramowanie do prowadzenia wideokonferencji.

Z doświadczenia wiemy, że najlepsze rezultaty nauki uzyskuje się, gdy uczniowie i lektorzy widzą się “twarzą w twarz” – w Effective English wymagamy posiadania i korzystania z kamerki. Nie można oczywiście ominąć konieczności posiadania mikrofonu – często jest wbudowany w kamerkę lub w słuchawki nauszne.

Jak powiadamiamy o lekcjach angielskiego online?

Już od pierwszej, bezpłatnej lekcji próbnej nasi uczniowe są powiadamiani o zajęciach mailowo i telefonicznie – 24h i 1h przed zajęciami. Po wykupieniu pakietów lekcji lub podpisaniu umowy tworzone jest Konto Ucznia, z którego można dołączać do zajęć lub przekładać lekcje bez podawania przyczyny nie później niż 24h przed ich terminem.

Jak wygląda pierwsza bezpłatna lekcja próbna?

Wspomnieliśmy już, że w Effective English oferujemy bezpłatną lekcję próbną angielskiego – tak, indywidualną lekcję z lektorem! Podczas 30-minutowego spotkania nauczyciel zapyta o Twoje doświadczenia związane z nauką języka angielskiego, cele edukacyjne, jak również pomoże sprawdzić poziom znajomości angielskiego, a także przedstawi jak przebiegają zajęcia angielskiego online.

Po lekcji próbnej w szkole językowej Effective English kontaktujemy się w celu zapytania o wrażenia i złożenia propozycji kontynuacji nauki. Pamiętaj – lekcja próbna do niczego Cię niezobowiązuje. Przedstawimy Ci formy rozliczenia, a także odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *